Промальп

klining-4
від 40 грн.

Висотне миття вікон та вітрин

На ринку клінінгових послуг на висотне миття вікон є попит незалежно від пори року.

І не дивно, адже блиск свіжовимитого скла не лише позитивно впливає на атмосферу всередині приміщення, але і є своєрідним символом успіху. Згадайте знамениті хмарочоси, офіси в яких є запорукою успішного бізнесу, вони завжди сяють свіжовимитими вікнами, незалежно від погоди і курсу валют.
Крім того через скло в приміщення проникає сонячне світло, а брудне вікно здатне присвоїти собі до 25% проникаючих променів.

Для того, щоб доглядати за сучасними скляними конструкціями, що особливо знаходяться на висоті, потрібний професійний підхід і досвід в такій роботі. Саме тому миття вікон на висоті проводиться спеціально навченими альпіністами Service Master. Вони здатні виконати самий складний процес якісно та в найкоротші терміни.

Миття вікон альпіністами - роботи на висоті з використанням альпіністського спорядження. Об'єкти для роботи можуть бути різними, головне щоб була можливість закріпити мотузки для руху вгору-вниз. Окрім цього, промисловий альпінізм допомагає виконати ряд інших робіт, таких як прибирання снігу та льоду на дахах, герметизація панельних швів, ремонт і утеплення фасаду.

Особливо актуальний метод промислового альпінізму для миття скляних вітражів.

Вони не мають стулок, що відкриваються, і звичайним способом вимити їх якісно практично неможливо. Але це абсолютно не зупиняє альпіністів, які мотузяним доступом здатні дістатися до найскладніших ділянок і змусити вікно знову блищати!

Миття вікон в зимовий час

Традиційно прийнято мити вікна двічі в рік: навесні і восени. Але бувають випадки, коли будівлі необхідно виглядати блискуче весь рік, особливо якщо йдеться про готель або ресторан.
Важливо пам'ятати, що звичайні засоби для миття вікон при мінусовій температурі можуть бути неефективними. У воду необхідно додавати спеціальну незамерзаючу рідину, яка поєднується далеко не з усіма миючими засобами. Саме тому довіряти миття краще всього професіоналам Service Master, які зможуть підібрати найефективніший засіб для очищення і виконати роботу в максимально короткі терміни.

Що входить в послугу
 • Миття стекол
 • Миття рам
 • Миття вітрин
klining-3
від 100 грн.

Миття фасадів будівель на висоті

Як відомо миття фасадів будівель без професійного підходу - це даремно згаяний час і грошові кошти

І це зовсім не випадково, адже якість чищення фасаду, в першу чергу залежить від компетентності майстра.

На що потрібно звернути увагу, коли йдеться про кваліфікацію майстра?

Якісне миття фасадів в Києві - це мобільність пересування під час виконання своєї роботи. Тобто, для якісного миття фасаду потрібні професійні альпіністи, які незалежно від рівня висоти, складності виконання замовлення, під час роботи почувають себе комфортно. За допомогою промислового альпінізму, миття фасаду виконується на якісному рівні, оскільки майстер у цей момент нікуди не квапиться, його м'язи цілком і повністю розслаблені, і за рахунок цього втома приходить тільки після закінчення миття фасаду.
Вартість миття фасадів і її види значно не відрізняються один від одного. Просто слід враховувати ті фактори, які безпосередньо вплинули на його забруднення. Відразу, же, хочеться нагадати, що саме фасад будівлі - це так зване "обличчя" вашого вже приміщення, тому його зовнішній вигляд повинен зберігати відповідну форму.
Замовте миття фасаду у нас і вражайте з першого погляду!

Що входить в послугу
 • миття фасаду від будівельного матеріалу- це може бути розчин, монтажна піна і багато іншого;
 • миття фасаду будівлі від сольового нальоту;
 • видалення грибка і плісняви вимагає спеціальних розчинів для того, щоб попередити його появу, а кваліфікація наших альпіністів не дозволяє забути про цей найважливіший етап чищення фасаду;
 • миття фасаду від бруду і пилу, який з'являється досить часто в  районах міста з інтенсивним рухом авто
klining-2
від 300 грн.

Фарбування та ремонт фасадів будівель

Будь-яке комерційне підприємство на певному етапі своєї діяльності стикається з такою побутовою потребою, як фарбування приміщень і їх окремих конструкцій.

Через багато причин, своїми силами в такій відповідальній справі не обійтися, тому безпечніше і вигідніше звернутися до послуг компанії, що займається фарбуванням та ремонтом фасадів на професійному рівні, з використанням сучасного устаткування і залученням відповідних фахівців.

Фарбування виробничих приміщень

З огляду на те, що значна кількість виробничих об'єктів будувалася ще в радянські часи, з часом подібні приміщення потребують капітального ремонту, що включає і етап фарбування. Особливістю подібних приміщень і цехів є великі площі, що значно ускладнює доступ до віддалених точок стін і стелі.

Фарбування водонапірних веж

Правильне функціонування водонапірних веж залежить від багатьох чинників, у тому числі від своєчасної перевірки і чищення, після чого вежі підлягають фарбуванню. Як відомо, подібні споруди складаються з декількох частин, деякі з них металеві.
Після вибору відповідної фарби, фахівці-висотники піднімаються на висоту і виконують фарбування, в основному, за допомогою апаратів високого тиску.
Подібний метод спрощує завдання і гарантує відсутність потьоків.

Фарбування димарів

Довговічність і працездатність димарів залежить від якості захисного покриття, тому слід не лише ретельно підбирати лакофарбне покриття, але і виконувати фарбування з дотриманням необхідних технологічних правил і умов. Надалі це попередить попадання на поверхню труби атмосферних опадів, можливій корозії і виникненню тріщин.

Фарбування мостових кранів

Мостові крани, як і інші металоконструкції, схильні до виникнення корозії. Під впливом атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання і перепадів в температурних режимах, захисна фарба починає тріскатися і руйнуватися, що спричінить не лише порушення естетичного виду крану, але і часткову втрату його функціональності.

Фарбування мостових кранів проводиться у декілька етапів. Спочатку поверхні очищаються від ушкоджень за допомогою абразивного устаткування, потім покриваються спеціальною речовиною, що знищує іржу, після чого поверхня знежирюється, грунтується і забарвлюється емаллю.

Фарбування металоконструкцій

Металоконструкції найбільш схильні до негативного впливу довколишнього середовища, тому кожні декілька років вимагають чергового фарбування. Фахівцями проводиться попереднє очищення робочих поверхонь від пилу, сміття і можливої корозії, потім поверхні покриваються основою, і останнім етапом є безпосереднє нанесення фарби за допомогою спеціального устаткування.

Залучення фахівців з висотних робіт вигідне тим, що не потрібно використовувати громіздку підйомну техніку,  габаритне устаткування, яке часто нездатне впоратися з фарбуванням у важкодоступних ділянках конструкцій. До того ж компанії працюють по графіку, зручному для замовника, що дозволяє виконувати фарбування у вільний від офісної роботи час.

Фарбування фасадів

Фарбування фасадів є найбільш поширеним і в той же час найвідповідальнішим видом послуг. Від дотримання усіх необхідних технологій при фарбуванні залежить не лише якість захисту від погодних умов, але і міра естетичного сприйняття. Яким би красивим будинок не був усередині, патьоки або тріщини фасаду можуть зіпсувати усе враження.

Передусім, необхідно визначитися з лакофарбним покриттям, яке призначене виконувати не лише декоративні, але і захисні функції. Наприклад, широке застосування у фарбуванні фасадів знайшли водно-дисперсійні акрилові матеріали. Потім треба визначити тип поверхні, яка підлягає забарвленню. Відомо, що кожен вид лакофарбних покриттів призначений для взаємодії з певними видами матеріалів, тому недотримання принципу сумісності може негативно відобразитися на конструкціях будівлі.

Фарбування, ремонт фасадів будівель

Частенько із-за значних ушкоджень просто пофарбувати фасад будівлі буває недостатнім і потрібно провести його попередній ремонт, що включає комплекс послуг зі збільшення терміну експлуатації усієї споруди або окремих його частин. Ремонт може включати також реставраційні роботи з використанням сучасних технологій екологічно безпечних матеріалів.

Перед ремонтом фасадів робиться обов'язковий огляд технічного стану фасаду, у разі потреби - його демонтаж. Після безпосереднього ремонту проводяться обробні роботи, утеплення фасаду. Залежно від побажань замовника, відновлюється колишній декор фасаду, або розробляється і здійснюється новий.

У рамках ремонтних робіт проводиться гідроізоляція окремих елементів конструкцій, очищення фасадів від забруднення, фарбування та облицювання фасаду декоративними матеріалами (облицювальна цегла, плитка, сайдинг і так далі), монтаж карнизів, стічних труб, парапетів і інших конструкційних елементів.

Чому роботи з фарбування та ремонту фасадів краще замовляти у професіоналів?

Без спеціально підготовлених альпіністів, складно здійснити якісні роботи на висоті.
Ми пропонуємо послуги з висотних монтажних і фасадних робіт з використанням спеціальних технологій, що гарантують як безпеку при виконанні робіт, так і високу якість виконання.

Замовляйте фарбування та ремонт фасадів у компанії Service Master!

Що входить в послугу
 • очистка, підготовка та фарбування стелі;
 • очистка, підготовка та фарбування стін;
 • фарбування металвих конструкцій.
klining-6
від 100 грн.

Утеплення фасадів будівель

Жителі квартир, які розташовані в будинках, побудованих ще в минулому столітті, знають, що відбувається, якщо порушена теплоізоляція приміщеня.

У зимовий період через це відбувається "промерзання стін" і зміщується "точка роси", а на стінах з'являється конденсат. Якщо у вашому будинку не затримуються надовго ні шпалери, ні штукатурка, то причиною всьому є порушення в теплоізоляції.
Але і це ще не все. Під шпалерами, у вологому і теплому приміщенні, заводиться пліснява і грибки, які виділяють свої спори в повітря. Люди, дихаючі таким повітрям, серйозно ризикують незабаром поповнити ряди тих, що страждають від алергії.

Боротися з виниклою пліснявою справа непроста. І набагато краще своєчасно виконувати зовнішнє утеплення квартири, фасаду будівлі. Враховуючи, що у великих містах жити доводиться у багатоповерхівках і хмарочосах, проведення утеплення фасаду краще всього довірити промисловим альпіністам. Завдяки промисловому альпінізму висотні роботи проводяться швидко, якісно і не створюють незручності для перехожих.

Що таке утеплення?

Утеплення квартир є системою зовнішнього утеплення за допомогою своєрідного "сендвіча", який складається з трьох шарів, кожен з яких виконує певну функцію. А в цілому утеплення фасаду пінопластом забезпечує надійність і економічність цій процедурі. Щоб утеплення фасаду було максимально ефективним, рекомендується проводити його із зовнішнього боку будівлі, квартири або яких або її частин (балкона, лоджії).

Зовнішнє утеплення стін - переваги промислового альпінізму.

Чому утеплення будинку краще довірити промисловим альпіністам?

Тому що тільки професіонали зможуть добратися у будь-які, навіть самі важкодоступні місця.
За допомогою спеціального устаткування вони можуть виконати утеплення даху або зовнішнє утеплення стін і при цьому не треба додаткових витрат на установку будівельних лісів, або спеціального підйомного устаткування. Міста ростуть і стають з кожним роком все вище, іноді утеплення будинку неможливо виконати ніяким іншим способом, тому, що замовити установку лісів на велику висоту занадто дорого. Саме тому, в інтернеті росте популярність запиту "утеплення фасадів Київ" і промислові альпіністи стають дуже затребуваними.

Утеплення стін пінопластом дозволить вам забути про холод взимку і жару влітку. А утеплення дозволить зменшити тепловтрату квартири майже на 30%!

Замовляйте послуги утеплення у компанії Service Master і насолоджуйтеся теплом і затишком круглий рік!

Що входить в послугу
 • очищення та вирівнювання стін фасаду;
 • кріплення першого – теплоізоляційного шару;
 • другий шар виконується з клею та армованої сікки зі скловолокна. Його функція – захисно-вологостійка.
 • третій шар виконує декоративно вологостійку функцію. 
klining-1
від 1500 грн.

Утеплення балконів промисловими альпіністами

Завчасно незроблена гідроізоляція може привести до серйозних досить згубних наслідків, навіть для найсучаснішого будівельного матеріалу.

Існує цілий ряд обов'язкових чинників підходу до питання - це кваліфікація і професіоналізм виконавців. Альпіністи компанії Service Master мають усі необхідні якості для виконання гідроізоляції.

І це зовсім не випадково, адже на сьогодні практично усі інноваційні матеріали, які використовують у будівництві "дихають", а це означає, що вони безпосередньо підвладні проникненню в різній мірі корозії, грибка, плісняви і багатьом іншим небажаним чинникам. Гідроізоляція споруд є дуже відповідальним процесом, і проявляється він в акуратності і, звичайно, ж, якісності виконаних робіт.

Що таке якісно виконана гідроізоляція будівель?

В першу чергу, кваліфікований альпініст здатен виконувати навіть найскладнішу роботу гідроізоляції даху або балкона на висоті. Річ у тому, що промисловий альпінізм дає майстрові необмежену кількість можливостей в русі, а цей факт і є 100% гарантією високої якості.

У другу чергу, гідроізоляція терас і інших значимих об'єктів будівлі не передбачає яких-небудь виключень або заборон перед її проведенням. Адже, гідроізоляція зовнішніх приміщень - це обов'язкова процедура, яка захищає його від надмірного підвищення вологості.

І, нарешті, в третю чергу, тільки замовивши утеплення у профессіоналів, можна бути упевненим в тому, що ця робота виконана навіки.

Вибір матеріалу для якісної гідроізоляції проводить майстер, погоджуючи це із замовником. Все залежить від конкретного призначення об'єкту і основних умов проникнення води, збереження тепла і багато що інше.

Замовляйте послуги гідроізоляції у компанії Service Master - потурбуйтеся про своє житло!

Промислові альпіністи потрібні для обслуговування висотних будівель, веж, послуг мобільного зв'язку, залізничних мостів, шляхопроводів, технічних ліній, промислових підприємств.

Що можуть запропонувати наші промислові альпіністи для вас?


Утеплення. Утеплення фасадів, утеплення балконів, міжпанельних швів - цих послуг потребують навіть нові будинки, а старі панельні і поготів. Утеплення допоможе зберегти тепло взимку, заощадити електроенергію і захистить від вогкості і плісняви.

Мийка вікон. Далеко не завжди можна вимити вікна самостійно: високо, складно дотягнутися, на вікнах залишилася плівка після установки, яку так просто не зняти, в таких випадках допомога промислових альпіністів просто незамінна.

Чищення фасадів будинків. Цей білий наліт на будівлях, який так псує враження від фасаду, і плюс до всього ще і руйнує його, можуть прибрати тільки професіонали.

Прибирання снігу і бурульок з даху - взимку це одна з самих затребуваних послуг. Адже, крім того, що сніг і бурульки падають на тротуари, загрожуючи перехожим, дах під вагою снігу, що скупчився, може зламатися.

Ось далеко не повний перелік послуг, які можуть виконати промислові альпіністи Service Master, адже є ще фарбування фасадів, герметизація швів, кріплення антен і кондиціонерів, ремонт відливів, поздоровлення на свята.
Ну і хто ж зніме домашнього улюбленця з даху?

Замовляючи послуги альпіністів в Києві і Україні у нас, ви гарантовано отримаєте відмінний результат!

Замовте зараз
+38 (067) 409-48-47+38 (044) 586-4-586