Дезінфекція

klining-4
від 1200 грн.

Послуга дезінфекції - надійний спосіб позбавитися від мікробів швидко і надовго!

Чистота є запорукою здорового і комфортного існування людей.

Чи досить регулярно проводити прибирання або потрібно проводити дезінфекцію?

Звичайного регулярного прибирання недостатньо для повного видалення бактерій і мікроорганізмів, які знаходяться на поверхнях предметів, що оточують нас, і здатні стати збудниками різних інфекцій.

Для знищення патогенних мікроорганізмів, що є збудниками різних інфекційних захворювань, проводиться комплекс спеціальних заходів, об'єднаних поняттям "дезінфекція".

Дезінфекція приміщень проводиться з використанням спеціальних дезінфікуючих засобів широкого спектру дії.

Існує декілька методів проведення дезінфекції приміщення.
Фізичний метод передбачає стерилізацію усіх наявних поверхонь і предметів, що знаходилися у безпосередньому контакті з хворими людьми або тваринами.
Також існує механічний метод, що має на увазі видалення усіх заражених об'єктів з подальшим їх знезараженням або знищенням.
Хімічна дезінфекція в Києві проводиться співробітниками професійних організацій, таких як Service Master
При її проведенні використовується сучасне устаткування і високоефективні речовини, здатні впоратися з будь-яким зараженням в найкоротші терміни.
Обробка офісного приміщення, будинку, квартири або складу здійснюється дуже швидко. Після закінчення обробки, приміщенням можна користуватися буквально через лічені хвилини, оскільки сучасні дезінфектанти небезпеки для людей та тварин не представляють.

Замовте дезінфекцію у нас і насолоджуйтеся чистотою і безпекою вашого будинку або офісу!

Що входить в послугу
 • профілактична дезінфекція приміщень - це застосування різних антисептичних засобів, що знищують хвороботворні мікроорганізми і, розщіплюють на нешкідливі складові, токсичні речовини.
 • поточна дезінфекція проводиться за наявності забруднюючих чинників на постійній основі. Окрім цього, поточну дезинфекцію регулярно проводять в медичних установах, а також квартирах із хворими людьми з метою не допустити подальшого поширення інфекції.
 • завершальну дезінфекцію проводять з метою ліквідації осередку епідемії.
klining-3
від 1200 грн.

Дезінсекція - це надійний спосіб позбавитися від небажаних комах

Наші фахівці проведуть знищення комах навіть в самих важкодоступних місцях із застосуванням нетоксичної технології, в рамках якої використовується спеціальне аерозольне устаткування. За допомогою цього устаткування інсектициди розпирскуються у вигляді мілкодисперсной суспензії, що дозволяє застосовувати концентрації препаратів, які безпечні для здоров'я.
Завдяки цьому методу, виключені такі побічні ефекти, як: неприємний запах, плями, потьоки, ушкодження поверхні. Проте, стандартним методом дезінсекції шляхом обприскування добитися повного знищення комах неможливо.

Зіткнутися з проблемою небажаних комах у будинку може кожен, головне вміти і знати, як правильно з ними боротися.
Service Master пропонує вам безліч ефективних і безпечних способів дезинфекції приміщень, а також поради по оберіганню вашого майна від небажаних комах.

Профілактична дезінсекція здійснюється шляхом нанесення на непомітні ділянки поверхонь, інсектицидів контактно-кишкової дії (гелів). Таким чином досягається ефект пролонгованої дії - знищення тарганів і інших комах відбувається по мірі їх появи в приміщенні. Цей вид дезінсекції не вимагає попередньої підготовки і абсолютно безпечний для здоров'я людей, тварин і рослин. У разі потреби, ми проведемо безкоштовну додаткову обробку.
Для закладів сфери обслуговування рекомендована періодичність дезинсекційної обробки - 21 день.
Ми виконаємо повний комплекс послуг з дезінсекції в Києві і Україні і назавжди позбавимо вас від такої проблеми, як комахи.

Що входить в послугу
 • позбавитися від кліщів
 • позбавитися від бліх
 • позбавитися від стоног
 • позбавитися від комарів
 • позбавитися від мух
 • позбавитися від ос
 • позбавитися від деревних точильників
 • позбавитися від жуків
 • позбавитися від мурашок
klining-2
від 1000 грн.

Дератизація - знищення гризунів, якщо ви тут, то ми вам допоможемо

Дератизація спрямована на упередження появи та боротьбу з вже наявними гризунами: мишами, кротами, щурами.

Якщо ви помітили сліди присутності гризунів (не домашніх улюбленців), терміново викликайте нас, адже окрім естетично непривабливого виду, гризуни є переносниками небезпечних захворювань.

Чому не варто самостійно проводити роботи по дератизації? Передусім, дератизація - це робота з отруйними препаратами, а це як ліки в руках умілого лікаря : або отрута або ліки. Далі важливо уміти з'ясувати харчові переваги гризунів, виявити ефективні місця для установки приманок.

Якщо Вам потрібна консультація або винищування щурів - звертайтеся до нас!
Ми ефективно і швидко позбавимо Вас від будь-яких проблем з гризунами: виконаємо усі роботи спрямовані на знищення щурів, мишей, кротів як в Києві, так і по усій Україні.

Що входить в послугу
 • Практична дератизація - створення умов, що роблять неможливим проникнення та поширення шкідників в приміщенні. Для цього необхідно створити несприятливі умови для гніздування і живлення шкідників : дотримуватися чистоти в приміщенні, усунути будь-які шляхи доступу шкідників в саме приміщення, а також до продуктів харчування.
 • Винищувальна дератизація - використання спеціальних методів, які спрямовані на повне винищення гризунів. Методи ці можуть бути біологічними (використання тварин і птахів, що є природними ворогами гризунів), фізичними (лов гризунів за допомогою різних механічних засобів), хімічними (використанні високоефективних отруйних і хімічних речовин)
klining-6
від 1800 грн.

Дезодорація від Service Master - це простий шлях до свіжості і чистоти!

Дезодорація - це процес усунення неприємних запахів штучним шляхом.

Поява і поширення неприємних запахів може бути викликана різними причинами. Наприклад, високі температури і вологість сприяють виникненню плісняви, неправильне утримання тварин у будинку спричинить появу неприємного запаху, тому для повного його усунення доцільно звернутися до фахівців.

Наші кваліфіковані співробітники-дезінфектори проведуть роботи по видаленню неприємних запахів за допомогою сучасних препаратів, що не мають запаху і плям, що не залишають.
Усі препарати, які використовуються нашими фахівцями для дезодорації приміщень, 4-го класу небезпеки (найменшого по класифікації) і не мають обмежень по використанню в самих різних типах приміщень.

Замовте дезодорацію у нас і насолоджуйтеся тільки приємними ароматами!

Замовте дезінфекцію у нас - захистіть себе та своїх рідних. 
Дезінфекція від Service Master - це дератизація, дезінфекція, дезінсекція та дезодорація приміщень. Після приходу з вулиці, ми ретельно моєму руки, прибираємо у будинку, але мало замислюємося про те, що повітрі гуляє безліч вірусів і мікробів.

Що ж зробити, щоб захистити себе і своїх рідних від мікробів?

Замовити і провести дезінфекцію якісними препаратами у фахівців Service Master.
Дезінфектори Service Master проведуть усі види робіт по дезінфекції приміщень : профілактичну дезінфекцію, поточну - якщо у будинку є хворий та завершальну - після госпіталізації хворого.

Дератизація - знищення гризунів.

Дератизація спрямована на упередження появи і боротьбу з гризунами: як то миші, кроти, щури.
Якщо ви помітили сліди присутності гризунів (не тих що домашні улюбленці), терміново викликайте фахівців, адже окрім естетично непривабливого виду, гризуни є переносниками небезпечних захворювань.
Чому не варто самостійно проводити роботи по дератизації?
Передусім, дератизація - це робота з отруйними препаратами, а це як ліки в руках умілого лікаря : або отрута або ліки. Далі важливо уміти з'ясувати харчові переваги гризунів, виявити ефективні місця для установки приманок.

Дезінсекція - знищення комах.

Від появи комах: тарганів, клопів, кліщів, мурашок не застрахований ніхто. Адже часто комахи можуть з'явитися з сусідніх приміщень, з багажем, після прогулянки в лісі.
А оскільки комахи дуже плодовиті, то навіть якщо на деякий час вони пропадають, незабаром їх стає ще більше.

Чому самостійна дезінсекція не приносить результату?

Коли ми самостійно намагаємося провести роботи дезінсекцій, комахи просто ховаються в затишних місцях. Фахівці компанії Service Master проведуть дезінфекцію приміщень, виконають роботи спрямовані на знищення тарганів, виведення гризунів.
Варто відмітити, що дезінфекція приміщень максимально ефективна, якщо проводиться не в одному приміщенні, а в цілому будинку: так є гарантія, що ці комахи і гризуни не зможуть сховатися у вентиляційних шахтах або у стічних трубах, щоб потім знову заселитися до Вас.
Ну і звичайно ж не варто забувати про періодичні профілактичні дезінфекційні роботи: Вам варто тільки набрати "дезінфекція Київ", щоб замовити ефективне виведення тарганів, гризунів і інших шкідників.

Дезодорація - усунення неприємних запахів в приміщенні.

Усім знайома ситуація, коли в приміщенні бувають неприємні запахи: вогкості, затхлості і тд. Для того щоб позбавитися від неприємних запахів іноді буває недостатньо провітрити та прибрати будинок. І тут на допомогу прийде наша компанія. Ми повернемо вашому будинку свіжість і приємний аромат!
Service Master - простір послуг!
Замовте зараз
+38 (067) 409-48-47+38 (044) 586-4-586